€1.88
% €1.90 (1.05% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024193 P/N: NSYCS200PLM Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCS200PLM Symmetrische DIN-Schiene, 35mm, L 180mm für Verwendung mit NSYTCSxx in PLM32"
Schneider Electric Symmetrical DIN rail, 35mm, L 180mm for use with NSYTCSxx in PLM32
Schneider Electric NSYCS200PLM
EAN 3606480191633
Description
Set van 2 symmetrische DIN-rails voor apparatuur die wordt gebruikt in Thalassa PLM behuizingen De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal De breedte is 7,2mm De hoogte is 35mm De productlengte is 203mm Vast met een steek van 25mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | bandverzinkt |
| Lochform | Rundloch |
| Bohrlochabstand mittig | 183mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 203mm |
| Höhe | 7.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCS200PLM |
|---|---|
| EAN | 3606480191633 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
DIN rail G rail mounting rail profile rail rack rail support rail top hat profile top hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















