€8.67
% €8.79 (1.37% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025159 P/N: NSYMR32 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMR32 Perforierte Platten Monoblock, H300xB200mm mit universeller Perforation 11x26mm"
Schneider Electric Perforated plates monoblock, H300xW200mm with universal perforation 11x26mm
Schneider Electric NSYMR32
EAN 3606480183614
Description
Plaques de montage monobloc perforées à perforations universelles pour coffrets PanelSeT S3D, S3X et Thalassa PLM Les dimensions sont (H) 300 mm x (L) 200 mm. La plaque de montage peut être fixée à l'aide d'une glissière à marches ou par fixation directe sur des montants (vis M8). Doté d'un système Telequick perforé. Les dimensions de la découpe sont de 11 mm x 26 mm. Il compte un total de 80 slots. Le produit est fabriqué en acier avec une finition de surface zinguée. Il peut être installé à l'arrière de l'armoire.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMR32 |
|---|---|
| EAN | 3606480183614 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.29 kg |
| Weight (Package) | 0.29 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















