€622.73
% €631.89 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025563 P/N: NSYPLM108G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPLM108G PanelSeT PLM Polyestergehäuse - Wandmontage, einfache Tür, ohne MP H1056xB852xT350mm IP66, IK10, RAL 7035"
Schneider Electric Polyester Enclosure PLM for Wall Mounting, without MP H1056xW852xD350mm IP66
Schneider Electric NSYPLM108G
EAN 3606480776403
Description
Obudowa wisząca firmy Schneider Electric z serii Thalassa PLM o numerze katalogowym NSYPLM108G i wymiarach 1056x852x350mm (wys.x szer.x gł.). Obudowy PLM wykonane są z poliestru z domieszką włókna szklanego o kolorze RAL 7035. Materiał z jakiego są wykonane pozwala, na zastosowanie obudowy PLM w każdych warunkach atmosferycznych, charakteryzują się stopniem ochrony IP66 oraz wytrzymałością mechaniczną IK10 (IK08 dla drzwi transparentnych). Cechą charakterystyczną serii PLM jest konstrukcja typu monoblok, co daje maksymalną sztywność konstrukcji. W ofercie dostępne są wersje z drzwiami pełnymi oraz transparentnymi. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji. E tykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 852mm |
|---|---|
| Höhe | 1056mm |
| Tiefe | 350mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyester (PET) |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 1655N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 349N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 1048N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPLM108G |
|---|---|
| EAN | 3606480776403 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 4409be05-1f97-4bb9-80b5-4e2995e58cb7 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 31 kg |
| Weight (Package) | 31 kg |
Designations
Antenna cabinet Bus enclosure Cabinet Cabinet system Compact cabinet Compact switchgear Connection cabinet Corner cabinet Electronics cabinet Enclosure/Switchgear (empty) Flush-mounted housing Housing for bus systems Large cabinet Operator housing Row cabinet Row system Row-System Switchgear Switchgear (empty) Switchgear empty Terminal box Wall housing Wall-mounted cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















































