€55.82
% €56.64 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024990 P/N: NSYMM108 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM108 Einfache Montageplatte H1000xB800mm, verzinkter Stahl, Abmessungen umkehrbar"
Schneider Electric Easy Mounting Plate H1000xW800mm, Galvanized Steel, Reversible Dimensions
Schneider Electric NSYMM108
EAN 3606480183164
Description
Płyta pełna montażowa do obudów PanelSeT CRN, S3D, S3X, PLM. Do obudów o wymiarach wys. 1000 x szer. 800 mm. Uniwersalne akcesorium montażowe. Miejsce montażu na prowadnicy stopniowej lub bezpośrednie mocowanie na tylnych wspornikach (śruby M8). Dopuszczalne obciążenie 150 kg. Stal ocynkowana. Zestaw 1 szt. Możliwość montażu w obudowie o odwrotnych wymiarach. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. z najnowszymi przepisami, przejrzysto ść w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także prod ukty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 950mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM108 |
|---|---|
| EAN | 3606480183164 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 13.8 kg |
| Weight (Package) | 13.8 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















