€111.88
% €113.53 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024954 P/N: NSYMF108 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMF108 Mikroperf. Montageplatte H1000xB800m. Öffng. Durchm. 3,6mm auf 12,5mm Abstand"
Schneider Electric Micro-perforated mounting plate H1000xW800mm with openings diam. 3.6mm at 12.5mm distance
Schneider Electric NSYMF108
EAN 3606480183003
Description
Tilbehør til alle skap og kapslinger og bokser, slikt som Montasjeplater, kabelfestejern, kraftforsyning, Lys, dørstoppere, J ordingssystemer, forankringssystemer og utbedringslakk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 950mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMF108 |
|---|---|
| EAN | 3606480183003 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 13.2 kg |
| Weight (Package) | 13.2 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















