€255.66
% €259.42 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025875 P/N: NSYS3D10825P Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D10825P PanelSeT S3D Volltür mit Montageplatte H1000xB800xT250 IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D Full Door with Mounting Plate H1000xB800xT250 IP66 IK10 RAL7035
Schneider Electric NSYS3D10825P
EAN 3606480160141
Description
Spacial S3D is een multifunctionele stalen wandgemonteerde kast, ontworpen voor gebruik in ruwe omgevingen Het is gecertificeerd door LR, UL, GL, cUL, DNV en BV Ze heeft een nominale hoogte, breedte en diepte van respectievelijk 1000mm, 800mm en 250mm De behuizing is grijs-gekleurd (RAL7035) met een epoxy-polyester poederoppervlakafwerking Het omhulsel bestaat uit een lichaam, twee kabeldoorvoerplaten, een montageplaat, een volle deur en een slot De deur kan worden geopend tot 120°, waardoor de apparatuur gemakkelijk toegang heeft tot de binnenkant Bovendien kan de openingszijde van de deur worden gewijzigd (omkeerbaar) De deur heeft een driepuntsslot met een 3mm dubbelbaard inzetstuk De deur en de kabeldoorvoerplaten kunnen uit onderhoudsoverwegingen worden verwijderd De montageplaat is vol en kan worden bevestigd met een bevestigingselement Het nettogewicht van het omhulsel is 49 kg Het heeft een NEMA 4X/13-klasse en IK10 (IEC62262) en IP66 (IEC60529) beschermingsklasse De behuizing heeft een behuizing uit één stuk en een gootvormige voorste rail met dubbele plaatdikte De toegankelijkheid voor werking is vanaf de voorzijde
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 800mm |
|---|---|
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D10825P |
|---|---|
| EAN | 3606480160141 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 44.4 kg |
| Weight (Package) | 44.4 kg |
Designations
Antenna cabinet Bay cabinet Bay system Bay-System Bus housing Cabinet Cabinet system Cabinet/control cabinet (empty) Compact cabinet Compact control cabinet Connection cabinet Control cabinet Control cabinet (empty) Corner cabinet Electronics cabinet Empty control cabinet Housing for bus systems Large cabinet Operator housing Plaster housing Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.















































