€243.93
% €247.52 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024398 P/N: NSYCVF850M115PF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCVF850M115PF ClimaSys-Lüfter IP54, 850m³/h, 115V, mit Ausgangsgitter und Filter G2"
Schneider Electric ClimaSys fan IP54, 850m³/h, 115V, with outlet grille and G2 filter
Schneider Electric NSYCVF850M115PF
EAN 3606480151354
Description
ClimaSys utstyr er materiell for å kontrollere temperaturen inn i skap og kapslinger slik at levetiden for innmontert utstyr forlenges. Her leveres vifter for ventilasjon , varmeelementer, termostater og kjøle og varmeaggregater. Smart utstyr til å k ontrollere dette.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 115V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 983m³/h |
| Bemessungsleistung | 145W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 78dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Breite | 316mm |
| Höhe | 336mm |
| Tiefe | 162mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCVF850M115PF |
|---|---|
| EAN | 3606480151354 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Weight | 4.61 kg |
| Weight (Package) | 4.61 kg |
Designations
Accessories for cabinet Air circulation Axial fan Axial ventilator Cabinet accessories Cabinet accessories Cabinet air conditioning Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan plate Cabinet fan plate Cabinet ventilation Cabinet ventilation Circulating fan EMC filter fan Fan Fan (cabinet) Fan module Fan plate Fan plate for cabinet Fan replacement Fan set Fan system Filter fan Insert fan Internal fan Pressure fan Roof fan Roof ventilation Ventilator
Login
No reviews found. Share your insights with others.





































