€5.39
% €5.47 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023952 P/N: NSYCAG216X62M Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG216X62M Kiemenplatte F. Ausschnitt 216X62mm"
Schneider Electric Ventilation Plate for Cutout 216X62mm
Schneider Electric NSYCAG216X62M
EAN 3606480151774
Description
Metalen roosterplaat 90 x 244mm gemaakt van staal voor kasten De kit is gemaakt van 1 bevestigingselementen en 1 metalen rooster De externe breedte is 90mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP20 Bevestiging met schroeven aan zijkanten van kast Afmetingen opening: 216 x 62 mm Geschilderd in grijs (RAL 7035) De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door epoxy-polyester poedercoating Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 62mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 90mm |
| Höhe | 244mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG216X62M |
|---|---|
| EAN | 3606480151774 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 00b416c5-7a83-4214-beb5-d6f5760debc4 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
Accessories for Switchgear Cabinet Fan Plate Cabinet Ventilation Fan Plate Fan Plate (Switchgear) Fan Plate for Switchgear Switchgear Accessories Switchgear Fan Plate Switchgear Ventilation Ventilation Flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















