€129.59
% €131.50 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023908 P/N: NSYCAC228RMF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAC228RMF Dachausgangsgitter, Ausschnitt 228x228mm, Außenm. Gitter 90x340x340mm IP54"
Schneider Electric Roof exit grill, cutout 228x228mm, external dimension grill 90x340x340mm IP54
Schneider Electric NSYCAC228RMF
EAN 3606480151743
Description
Bovenkap 340 x 90mm gemaakt van staal voor Prisma P kasten De kit is gemaakt van 1 kap en 1 bevestigingselementen De externe breedte is 340mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP54 Bevestiging door bevestigingselementen op de bovenkant van de kast Afmetingen opening: 228 x 228 mm Geschilderd in kap: grijs (RAL 7035) De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door epoxy-polyester poedercoating Nettogewicht is 4,6 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 228mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 340mm |
| Höhe | 90mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAC228RMF |
|---|---|
| EAN | 3606480151743 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 4.6 kg |
| Weight (Package) | 4.6 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan panel Cabinet fan panel Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan panel Fan panel (cabinet) Fan panel for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















