€3.53
% €3.58 (1.4% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023947 P/N: NSYCAG12LPH2 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG12LPH2 Wasserfeste Ventile o. Kondensation IP68 ØM12 F120 L/Stunde bei 0,07 bar"
Schneider Electric Waterproof Valves without Condensation IP68 ØM12 F120 L/Hour at 0.07 bar
Schneider Electric NSYCAG12LPH2
EAN 3606480166549
Description
Set van 10 waterbestendige drukknoppen 140 x 30mm voor Thalassa PLS, Thalassa PLM, Thalassa TBS en Thalassa TBP kasten Het product is gemaakt van PA6-V2 en membraan is gemaakt van acrylisch copolymeer De kit is gemaakt van 1 klep De breedte is 140mm Uitsnijdingsdiameter is 10,2 mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP68 Bevestiging met schroeven Vlamvertraging V2 Bedrijfstemperatuur ligt in het bereik van -40-150 °C Drukverschil is minder dan 0,1 bar Permeabiliteit is 120 l/h Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 30mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 140mm |
| Höhe | 30mm |
| Durchmesser | 10mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP68 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG12LPH2 |
|---|---|
| EAN | 3606480166549 |
| ETIM | EC000331 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Accessories for switchgear Cabinet fan plate Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (switchgear) Fan plate for switchgear Switchgear accessories Switchgear fan plate Switchgear ventilation Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















