€30.32
% €30.76 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025793 P/N: NSYRE26 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYRE26 PanelSeT SF-Dachabstandsbolzen, Verpackungseinheit, 4 Stück"
Schneider Electric Spacial SF Roof Clearance Bolts, Packaging Unit, 4 Pieces
Schneider Electric NSYRE26
EAN 3606485130897
Description
Questo è un set di elevatori per l'aerazione dei tetti per gli armadi elettrici PanelSeT SFN e Spacial SF. È realizzato in acciaio zincato. La larghezza, l'altezza e la profondità sono rispettivamente di 21,8 mm, 23 mm e 18,9 mm. Il prodotto è progettato per applicazioni multiuso e deve essere fissato sulla parte superiore degli armadi con viti di tipo M12. Il set contiene 4 ascensori. Il grado di protezione in ingresso è IP10 secondo IEC 60529. Il grado di protezione in ingresso è IP20 conforme a IEC 60529
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Distanzstück |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Werkstoff | Stahl |
| Breite | 21.8mm |
| Höhe | 23mm |
| Tiefe | 18.9mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYRE26 |
|---|---|
| EAN | 3606485130897 |
| ETIM | EC002625 |
| ECLASS | eClass_10_AKE481013 |
| Weight | 0.41 kg |
| Weight (Package) | 0.41 kg |
Designations
19-inch mounting bracket 19-inch mounting kit Adapter kit Adapter kits Bracket Cabinet accessories Cabinet mounting material Cabinet mounting materials Cabinet threaded strip Cavity wall set Cavity wall set External brackets Frame connector set IEC threaded strip Mounting Mounting accessories Mounting accessories (cabinet) Mounting angle Mounting bracket Mounting column Mounting kit Mounting material Mounting materials Mounting part set Mounting parts set Mounting parts/set Mounting pole Mounting post Mounting rail Mounting set Mounting set Mounting set Mounting sets Mounting sets Rack mounting material Rack threaded strip Spacer Spacer (cabinet) Threaded strip Threaded strip for cabinet Wiring system adaptation
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















