€11.46
% €11.63 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023948 P/N: NSYCAG130X110LM Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG130X110LM Metallausgangsgitter, Ausschnitt 110x130mm, Außenabm. 160x160mm IP23"
Schneider Electric Metal exit grille, cutout 110x130mm, external dimensions 160x160mm IP23
Schneider Electric NSYCAG130X110LM
EAN 3606480151828
Description
NSYCAG130X110LM to stalowa kratka wentylacyjna o wymiarach 160x160 mm. Jest ona w kolorze szarym (RAL 7035), zgodna z gamą produktów ClimaSys CV. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzy stość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 80mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 160mm |
| Höhe | 160mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP23 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG130X110LM |
|---|---|
| EAN | 3606480151828 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 28e732c0-1b13-4b25-95ad-98dcec661f9e |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.32 kg |
| Weight (Package) | 0.32 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan plate Cabinet fan plate Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (cabinet) Fan plate for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















