€14.42
% €14.64 (1.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024478 P/N: NSYDPA3 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYDPA3 PanelSeT SF/SM-Schaltplantasche aus Kunststoff, A3, 258x476x35mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM plastic switchboard pocket, A3, 258x476x35mm
Schneider Electric NSYDPA3
EAN 3606485131443
Description
Kieszeń na dokumenty firmy Schneider Electric o numerze katalogowym NSYDPA3. Kieszeń jest wykonana z tworzywa w kolorze szarym RAL7035, jej wymiary to 285x476x35mm. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi p rzepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Schaltplantasche |
|---|---|
| Werkstoff | Kunststoff |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 476mm |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Transparent | |
| Befestigung selbstklebend | 1 |
| Höhe | 285mm |
| Breite | 476mm |
| Tiefe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYDPA3 |
|---|---|
| EAN | 3606485131443 |
| ETIM | EC000317 |
| ECLASS | eClass_10_ACN639012 |
| Weight | 0.46 kg |
| Weight (Package) | 0.46 kg |
Designations
Accessories for switch cabinet Cabinet for circuit diagrams Control panel desk Document holder (switch cabinet) Drawing pocket Holder for circuit diagrams Pocket for plans Switch cabinet accessories Switch cabinet pocket Switchboard pocket Switchboard pocket/holder Switchboard pocket/holder (switch cabinet)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















