€28.50
% €28.92 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024000 P/N: NSYCCOTHI Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOTHI Climasys-Thermostat mit umgekehrtem Kontakt °C"
Schneider Electric Climasys Thermostat with Reverse Contact °C
Schneider Electric NSYCCOTHI
EAN 3606480152559
Description
NSYCCOTHI to termostat, podający temperaturę w st.C. Jest wyposażony w styki 1NO/NC o rezystancji 10mOm. Napięcie wejściowe to 250VAC, czas eksploatacji termostatu to 100000 cykli. Zakres nastaw temperatury termosttau to 5...60st.C. Termostat posiada 2 wyjścia (1 funkcja grzania, 1 funkcja wentylacji) oraz stopień ochrony IP20. Jest on wykonany z m ateriału samogasnącego zgodnie z UL94 (materiał V0) w kolorze jasnoszarym, posiada certyfikat UL. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także p rodukty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Thermostat |
|---|---|
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung AC 60 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung DC | -V |
| Bemessungsstrom In | 10A |
| Einstellbarer Ansprechwert für relative Luftfeuchtigkeit | -% |
| Einstellbereich Temperatur | 0°C |
| Montageart | sonstige |
| Ausführung der Schaltfunktion | Öffner und Schließer |
| Mit Digital-Anzeige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOTHI |
|---|---|
| EAN | 3606480152559 |
| ETIM | EC004587 |
| SCIP | 3452f1a3-f13d-4adf-84ba-2572bcc8e35c |
| ECLASS | eClass_10_ACN686011 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Cabinet Thermostat Combined Enclosure Thermostat Enclosure Thermostat Panel Thermostat Thermostat Thermostat (Enclosure) Thermostat Enclosure Thermostat for Enclosure Thermostat with Hygrostat
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























