€280.49
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810029685 P/N: TM3TI4G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3TI4G Analoges Eingangsmodul, Modicon TM3, 4 Eingänge, Spannung / Strom / Temperatur, Auflösung 16 Bit, Federzugklemmen"
Schneider Electric Analog Input Module, Modicon TM3, 4 Inputs, Voltage / Current / Temperature, 16-Bit Resolution, Spring Terminal Blocks
Schneider Electric TM3TI4G
EAN 3606480649011
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansj on av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251). Opptil 14 terminaler kan bl i tilkoblet kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbu ssen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bre dt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M22 1, M241 og M251 kontrollere: - Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. - Analoge I/O moduler som kan bli bru kt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, temperatur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsinngang . - TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. - "Functiona l Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basi c programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der analogen Eingänge | 4 |
|---|---|
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Analoge Eingänge konfigurierbar | 1 |
| Analoge Ausgänge konfigurierbar | |
| Eingang | 1 |
| Eingangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogeingänge | 16Bit |
| Ausgang | |
| Ausgangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogausgänge | 12Bit |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 23.6mm |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3TI4G |
|---|---|
| EAN | 3606480649011 |
| ETIM | EC001596 |
| SCIP | 7cc01735-94b8-432b-9a81-f9da4dd7709d |
| ECLASS | eClass_10_AKE524014 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
Decentralized I/O Distributed I/O I/O Expansion Modicon Modicon I/O Module Modicon IO Modicon Input/Output Modicon TM3 Modular I/O Systems Modular IO analog analog input analog inputs
Login
No reviews found. Share your insights with others.































































