€280.49
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810029682 P/N: TM3TI4 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3TI4 Analoges Eingangsmodul, Modicon TM3, 4 Eingänge, Spannung / Strom / Temperatur, Auflösung 16 Bit, Schraubklemmen"
Schneider Electric Analog Input Module, Modicon TM3, 4 inputs, voltage / current / temperature, 16-bit resolution, screw terminals
Schneider Electric TM3TI4
EAN 3606480649004
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansjon av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251) Opptil 14 terminaler kan bli tilkoblet kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbussen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bredt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M221, M241 og M251 kontrollere: Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. Analoge I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, temperatur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsinngang. TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. "Functional Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basic programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der analogen Eingänge | 4 |
|---|---|
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Analoge Eingänge konfigurierbar | 1 |
| Analoge Ausgänge konfigurierbar | |
| Eingang | 1 |
| Eingangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogeingänge | 16Bit |
| Ausgang | |
| Ausgangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogausgänge | 12Bit |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 23.6mm |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3TI4 |
|---|---|
| EAN | 3606480649004 |
| ETIM | EC001596 |
| SCIP | 7cc01735-94b8-432b-9a81-f9da4dd7709d |
| ECLASS | eClass_10_AKE524014 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
AI extension AI extension AI system AI system I/O extension I/O extension I/O system I/O system I/O system I/O system IO system IO system Modicon Modicon AI Modicon I/O Modicon I/O Modicon IO Modicon TM3 Modular AI Modular I/O Modular I/O Modular IO analog analog input analog inputs decentralized AI decentralized I/O decentralized I/O decentralized IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.































































