€285.54
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029680 P/N: TM3SAK6R Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3SAK6R Sicherheitsmodul, Modicon TM3, PLe / Kat4 / SIL3, 3 Funktionen, 24 VDC, Schraubklemmen"
Schneider Electric Safety module, Modicon TM3, PLe / Cat4 / SIL3, 3 functions, 24 VDC, screw terminals
Schneider Electric TM3SAK6R
EAN 3606485393032
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansjon av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251). Opptil 14 terminaler kan bli tilkoble t kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbussen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bredt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M221, M241 og M251 kont rollere: - Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. - Analoge I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, tempera tur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsin ngang. - TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. - "Functional Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basic programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Tragschienenmontage möglich | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Geeignet zur Überwachung von Positionsschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von NOT-AUS-Kreisen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Ventilen | |
| Geeignet zur Überwachung von optoelektronischen Schutzeinrichtungen | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von taktilen Sensoren | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Magnetschaltern | 1 |
| Geeignet zur Überwachung von Näherungsschaltern | 1 |
| Auswertung der Eingänge | sonstige |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Mit Starteingang | |
| Mit Mutingfunktion | |
| Mit Rückführkreis | |
| Rückfallverzögerung | 0.04s |
| Steuerspannungsart 1 | DC |
| Steuerspannung 1 | 24V |
| Steuerspannungsart 2 | DC |
| Steuerspannung 2 | 24V |
| Anzahl der Ausgänge | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | DC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | 24V |
| Bemessungsschaltstrom | 1.1A |
| Sicherheitstyp nach IEC 61496-1 | 4 |
| Stoppkategorie nach IEC 60204 | 1 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | Level e |
| SIL nach IEC 61508 | 3 |
| Mit Zulassung für BG BIA | |
| Mit Zulassung nach UL | 1 |
| Breite | 43.7mm |
| Höhe | 94mm |
| Tiefe | 73mm |
| Mit TÜV-Zulassung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3SAK6R |
|---|---|
| EAN | 3606485393032 |
| ETIM | EC001449 |
| SCIP | 99cae485-192a-4a91-bc99-8cce8f6405e4 |
| ECLASS | eClass_10_ACO304011 |
| Weight | 0.19 kg |
| Weight (Package) | 0.29 kg |
Designations
Functional Safety Modicon Modicon TM3 SIL3 Safety relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.




































































