€294.38
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029643 P/N: TM3AQ4G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3AQ4G Analoges Ausgangsmodul, Modicon TM3, 4 Ausgänge, Spannung / Strom, Auflösung 12 Bit, Federzugklemmen"
Schneider Electric Analog Output Module, Modicon TM3, 4 Outputs, Voltage / Current, 12 Bit Resolution, Spring Terminal
Schneider Electric TM3AQ4G
EAN 3606480648991
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansj on av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251). Opptil 14 terminaler kan bl i tilkoblet kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbu ssen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bre dt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M22 1, M241 og M251 kontrollere: - Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. - Analoge I/O moduler som kan bli bru kt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, temperatur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsinngang . - TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. - "Functiona l Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basi c programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
|---|---|
| Anzahl der analogen Ausgänge | 4 |
| Analoge Eingänge konfigurierbar | |
| Analoge Ausgänge konfigurierbar | |
| Eingang | |
| Eingangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogeingänge | 12Bit |
| Ausgang | 1 |
| Ausgangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogausgänge | 12Bit |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 23.6mm |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3AQ4G |
|---|---|
| EAN | 3606480648991 |
| ETIM | EC001596 |
| SCIP | 7cc01735-94b8-432b-9a81-f9da4dd7709d |
| ECLASS | eClass_10_AKE524014 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
A/O Expansion A/O Expansion A/O System A/O System AO Expansion AO Expansion AO System AO-System Decentralized A/O Decentralized AO Decentralized I/O Decentralized IO I/O System I/O-System IO System IO-System Modicon Modicon A/O Modicon AO Modicon I/O Modicon IO Modicon TM3 Modular A/O Modular AO Modular I/O Modular IO analog analog outputs
Login
No reviews found. Share your insights with others.































































