€294.38
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029642 P/N: TM3AQ4 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3AQ4 Analoges Ausgangsmodul, Modicon TM3, 4 Ausgänge, Spannung / Strom, Auflösung 12 Bit, Schraubklemmen"
Schneider Electric Analog Output Module, Modicon TM3, 4 Outputs, Voltage / Current, Resolution 12 Bit, Screw Terminals
Schneider Electric TM3AQ4
EAN 3606480648984
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansjon av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251) Opptil 14 terminaler kan bli tilkoblet kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbussen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bredt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M221, M241 og M251 kontrollere: Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. Analoge I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, temperatur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsinngang. TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. "Functional Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basic programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
|---|---|
| Anzahl der analogen Ausgänge | 4 |
| Analoge Eingänge konfigurierbar | |
| Analoge Ausgänge konfigurierbar | |
| Eingang | |
| Eingangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogeingänge | 12Bit |
| Ausgang | 1 |
| Ausgangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogausgänge | 12Bit |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 23.6mm |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3AQ4 |
|---|---|
| EAN | 3606480648984 |
| ETIM | EC001596 |
| ECLASS | eClass_10_AKE524014 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
A/O Expansion A/O Expansion A/O System A/O System AO Expansion AO Expansion AO System AO System I/O System I/O System IO System IO System Modicon Modicon A/O Modicon AO Modicon I/O Modicon IO Modicon TM3 Modular A/O Modular AO Modular I/O Modular IO analog analog outputs decentralized A/O decentralized AO decentralized I/O decentralized IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.































































