€248.62
% €252.28 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036291 P/N: NSYCUACC009DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC009DG Externer Kondensatverdampfer, Climasys CU, für die vernetzte Kühlgeräte"
Schneider Electric External Condensate Evaporator, Climasys CU, for Connected Cooling Devices
Schneider Electric NSYCUACC009DG
EAN 3606486379325
Description
Heiz- und Wasserkondensationsgerätmit einer Verdampfungsleistung von 250 ml/h. Es hat die folgenden Abmessungen (HxBxT) 103x164x148 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebaubreite | -mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | -mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 164mm |
| Höhe | 103mm |
| Tiefe | 148mm |
| Max. Belastbarkeit | -kg |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC009DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379325 |
| ETIM | EC002620 |
| Weight | 2.08 kg |
| Weight (Package) | 2.08 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.
















































