€3,108.95
% €3,154.69 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036268 P/N: NSYCU2K3P4RDG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCU2K3P4RDG Dachaufbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 2kW, 3 polig, 380/460V, 50/60Hz, IP54"
Schneider Electric Rooftop cooling unit, connected, Climasys CU, 2kW, 3-phase, 380/460V, 50/60Hz, IP54
Schneider Electric NSYCU2K3P4RDG
EAN 3606486098974
Description
Deze nieuwe koelunit ontworpen door Schneider Electric, is perfect geschikt voor automatisering & controle en elektrische distributiepanelen, geïnstalleerd in kantoor- en industriële binnenomgevingen. Het is slim, compact en betrouwbaar. Voor internationale zakelijke doeleinden voldoet het aan IEC14511 en UL60335-1 & UL60335-2-40. Dit koelapparaat is gemaakt door Steel, dat een interne IP54 biedt. Het koelvermogen L35-35 is 2100W volgens EN 14511. De voedingsspanning is 380/460V, 50/60Hz, 3 fasen. De native Modbus-connectiviteit is 100% compatibel met elk SCADA-systeem. Waarschuwingen op afstand en bedrijfsgegevens maken het productieproces betrouwbaarder met minder uitvaltijden, met een snellere en gemakkelijkere probleembevestiging en een langere levensduur van de elektrische componenten. De nieuwe Connected Cooling Units zijn ook gekoppeld aan Software’s en Services, zoals ProClima Web of IGE XAO kostuums. Door deze tools te gebruiken, in slechts enkele minuten, is het mogelijk om één thermische beheeroplossing te selecteren en te optimaliseren, en om één paneel (met zijn kasten, apparaten en thermische oplossing) te ontwerpen, met 3D en 2D tekeningen. Ook vergemakkelijkt de Schneider Electric EcoStruxure Apps en analytics procestoezicht met realtime gegevens en actieaanbevelingen voor een efficiëntere werking en onderhoud (preventief en predictief).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Luft/Luft |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 380V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 460V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Drehzahlgeregelt | |
| Mit Temperaturregelung | 1 |
| Funktion Master/Slave | 1 |
| Mit Heizfunktion | |
| Gesamtkühlleistung nach EN 14511 bei 35/35 °C | 2100W |
| Luftvolumenstrom Kühlen | 850m³/h |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
| Breite | 595mm |
| Höhe | 435mm |
| Tiefe | 475mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCU2K3P4RDG |
|---|---|
| EAN | 3606486098974 |
| ETIM | EC000855 |
| Weight | 46 kg |
| Weight (Package) | 46 kg |
Designations
Cooling Cabinet Cooling Devices Outdoor Cooling Unit Rooftop Cooling Unit Thermal Management Thermoelectric Cooler Thermoelectric Cooling
Login
No reviews found. Share your insights with others.









































