€148.94
% €151.13 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036293 P/N: NSYCUACC011DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC011DG Filter für Dachaufbau-Kühlgerät, Climasys CU, 0,8 - 1,2 - 1,5kW"
Schneider Electric Filter for Roof-Mounted Cooling Unit, Climasys CU, 0.8 - 1.2 - 1.5kW
Schneider Electric NSYCUACC011DG
EAN 3606486379349
Description
Filtermatte aus Polyurethan für vernetzte Kühlgeräte (G3). Die Mindestbestellmenge beträgt 5 Stück. Es hat die folgenden Abmessungen (HxBxT) 210x580x5 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | sonstige |
|---|---|
| Farbe | weiß |
| Breite | 580mm |
| Höhe | 210mm |
| Tiefe | 5mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
| Filterklasse | G3 |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC011DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379349 |
| ETIM | EC002513 |
| Weight | 0.05 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.






































