€146.59
% €148.75 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036296 P/N: NSYCUACC015DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC015DG Aluminiumfilter für Dachaufbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 0,8 - 1,2 - 1,5kW"
Schneider Electric Aluminum filter for rooftop cooling unit, networked, Climasys CU, 0.8 - 1.2 - 1.5kW
Schneider Electric NSYCUACC015DG
EAN 3606486379387
Description
Filtermatte aus Aluminium für vernetzte Kühlgeräte. Es hat die folgenden Abmessungen (HxBxT) 210x580x8 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | Aluminium |
|---|---|
| Farbe | Aluminium |
| Breite | 580mm |
| Höhe | 210mm |
| Tiefe | 8mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -20°C |
| Filterklasse | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC015DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379387 |
| ETIM | EC002513 |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.






































