€4,146.83
% €4,207.84 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036275 P/N: NSYCU4K3P4DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCU4K3P4DG Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 4000W, 3 polig, 380/460V, 50/60Hz, IP55"
Schneider Electric Wall-mounted cooling unit, networked, Climasys CU, 4000W, 3-pole, 380/460V, 50/60Hz, IP55
Schneider Electric NSYCU4K3P4DG
EAN 3606486055298
Description
Denne nye sidetilkoblede kjøleenheten, designet av Schneider Electric, er perfekt tilpasset for automatisering og kontroll og elektriske distribusjonspaneler, installert i kontor- og industrielle innemiljøer. Det er smart, kompakt og pålitelig. Den kan monteres full / halvflyling eller overflate avhengig av den tilgjengelige plassen i panelet eller i rommet. For internasjonalt forretningsformål er det i samsvar med IEC14511 og UL60335-1 & UL60335-2-40. Denne kjøleinnretningen er laget av stål, og tilbyr en intern IP55. Den kjølekapasiteten L35-35 er 4000W i henhold til EN 14511. Dens strømspenning er 380/460V, 50/60Hz, 3 faser. Den opprinnelige Modbus -tilkoblingen er 100% kompatibel med et hvilket som helst SCADA -system. Ekstern alarmer og driftsdata gjør produksjonsprosessen mer pålitelig med færre nedganger, med raskere og enklere problemfiksing, og elektriske komponenter brukte levetid. De nye tilkoblede kjøleenhetene er også tilknyttet programvare og tjenester, som Proclima Web eller IgE XAO -drakter. Ved å bruke disse verktøyene, på bare noen få minutter, er det mulig å velge og optimalisere en termisk styringsløsning, og å designe ett panel (med dets kabinetter, enheter og termisk løsning), med 3D- og 2D -tegninger. Også Schneider Electric Ecostruxure -apper og analyser letter prosessovervåkning med virkelighetsdata og handlingsanbefalinger for mer effektiv drift og vedlikehold (forebyggende og prediktiv).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Luft/Luft |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 380V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 460V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Drehzahlgeregelt | |
| Mit Temperaturregelung | 1 |
| Funktion Master/Slave | 1 |
| Mit Heizfunktion | |
| Gesamtkühlleistung nach EN 14511 bei 35/35 °C | 4000W |
| Luftvolumenstrom Kühlen | 1200m³/h |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
| Breite | 490mm |
| Höhe | 1300mm |
| Tiefe | 250mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCU4K3P4DG |
|---|---|
| EAN | 3606486055298 |
| ETIM | EC000855 |
| Weight | 67.2 kg |
| Weight (Package) | 67.2 kg |
Designations
Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.










































