€334.23
% €339.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810036317 P/N: NSYCUACC037DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC037DG Kit für die halbbündige Montage für Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 3,2 - 4kW"
Schneider Electric Kit for semi-flush mounting for wall-mounted cooling units, connected, Climasys CU, 3.2 - 4kW
Schneider Electric NSYCUACC037DG
EAN 3606486521793
Description
Este Acessório é um kit de montagem meio encastrado para Unidade de Climatização Conectada Lateral. É feito com aço galvanizado e a sua cor é cinzento RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 1373x560x124mm. O seu índice IP é IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adapterflansch |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Höhe | 1373mm |
| Breite | 560mm |
| Tiefe | 124mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC037DG |
|---|---|
| EAN | 3606486521793 |
| ETIM | EC011603 |
| Weight | 14 kg |
| Weight (Package) | 14 kg |
Designations
Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.

































