€187.52
% €190.28 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036286 P/N: NSYCUACC004DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC004DG Filter für Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 3 - 3,2 - 4kW"
Schneider Electric Filter for Wall-Mounted Cooling Unit, Networked, Climasys CU, 3 - 3.2 - 4kW
Schneider Electric NSYCUACC004DG
EAN 3606486379271
Description
Este Acessório da Unidade de Climatização Conectada é um filtro de poliolefina - G3. A sua quantidade mínima de encomenda é de 5 unidades. As suas dimensões (AxLxP) são 380x470x5mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | sonstige |
|---|---|
| Farbe | weiß |
| Breite | 470mm |
| Höhe | 380mm |
| Tiefe | 5mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
| Filterklasse | G3 |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC004DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379271 |
| ETIM | EC002513 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































