€1,098.86
% €1,115.03 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036271 P/N: NSYCU350DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCU350DG Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 350W, 230V, 50/60Hz, IP55"
Schneider Electric Wall-mounted cooling unit, connected, Climasys CU, 350W, 230V, 50/60Hz, IP55
Schneider Electric NSYCU350DG
EAN 3606486054956
Description
Ten nowy klimatyzator Side Connected, zaprojektowany przez Schneider Electric, jest doskonale przystosowany do paneli automatyki i sterowania oraz rozdziału energii elektrycznej, instalowanych w biurowych i przemysłowych środowiskach wewnętrznych. Jest inteligentny, kompaktowy i niezawodny. Może być montowany w pełnej/półpłaskiej płaszczyźnie lub na powierzchni, w zależności od dostępnego miejsca w panelu lub w pomieszczeniu. Dla międzynarodowych celów biznesowych jest zgodny z normami IEC14511 i UL60335-1 oraz UL60335-2-40. To urządzenie chłodzące jest wykonane ze stali i oferuje wewnętrzny stopień ochrony IP55. Jego wydajność chłodnicza L35-35 wynosi 350 W zgodnie z normą EN 14511. Napięcie zasilania wynosi 230 V, 50/60 Hz, 1 faza. Jego natywna łączność Modbus jest w 100% kompatybilna z dowolnym systemem Scada. Zdalne alarmy i dane operacyjne sprawiają, że proces produkcyjny jest bardziej niezawodny, z mniejszą liczbą przestojów, szybszym i łatwiejszym usuwaniem problemów oraz wydłużoną żywotnością komponentów elektrycznych. Nowe Connected Cooling Units są również powiązane z oprogramowaniem i usługami, takimi jak ProClima Web lub IGE XAO Suits. Korzystając z tych narzędzi, w ciągu zaledwie kilku minut można wybrać i zoptymalizować jedno rozwiązanie do zarządzania ciepłem oraz zaprojektować jeden panel (z jego obudowami, urządzeniami i rozwiązaniem termicznym), z rysunkami 3D i 2D. Ponadto aplikacje Ecostruxure i narzędzia analityczne Schneider Electric ułatwiają nadzór nad procesami dzięki danym rzeczywistym i zaleceniom dotyczącym działań w celu bardziej wydajnej eksploatacji i konserwacji (prewencyjnej i predykcyjnej).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Luft/Luft |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 220V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 230V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Drehzahlgeregelt | |
| Mit Temperaturregelung | 1 |
| Funktion Master/Slave | 1 |
| Mit Heizfunktion | |
| Gesamtkühlleistung nach EN 14511 bei 35/35 °C | 350W |
| Luftvolumenstrom Kühlen | 117m³/h |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
| Breite | 290mm |
| Höhe | 460mm |
| Tiefe | 190mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCU350DG |
|---|---|
| EAN | 3606486054956 |
| ETIM | EC000855 |
| Weight | 13 kg |
| Weight (Package) | 13 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.










































