€2,342.52
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810022287 P/N: LXM28AU15M3X Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LXM28AU15M3X Servoverstärker, Lexium 28, 1500W, CANopen/CANmotion, 200-240VAC, 1-/3-phasig"
Schneider Electric Servo amplifier, Lexium 28, 1500W, CANopen/CANmotion, 200-240VAC, single/three-phase
Schneider Electric LXM28AU15M3X
EAN 3606480711817
Description
Dit product maakt deel uit van de Lexium 28-serie, een aanbod van servo-aandrijvingen van 0,05 kW tot 4,5 kW. De Motion servo drive is uitgerust met EMC filter, geïntegreerde CANopen, CAN motion interface 7-segment display met 5 knoppen. Het is een servo-aandrijving met een nominale voedingsspanning van 220V (enkel- en driefasig), een uitgangsstroom van 7A, een nominaal vermogen van 1,5kW en een continu vermogen van 1500W. Het is voorzien van een veerklem voor elektrische aansluiting en RJ45-connectoren (CN4) voor CANopen/CAN-beweging. Er is een elektrische isolatie tussen stroom en bediening. Het biedt CANopen en CAN motion communicatie-interfaces en fysieke interface van RS485 voor Modbus seriële lijnslave. Het is een IP20-gecertificeerd product. De afmetingen zijn 55 mm (breedte) x 170 mm (diepte) x 150 mm (hoogte). Het weegt 1,2 kg. Hij is geschikt voor machinebesturingsoplossingen. Dit product is gecertificeerd door CE, CSA en CULus. Het voldoet aan de normen EN/IEC 61800-5-1. Dit product is compatibel met servomotor BCH2 (130mm, 3 motorgroepen) bij 1500W. Het Lexium 28-assortiment biedt vooraf bepaalde combinaties die aansluiten op de vereisten van installatietoepassingen en de prestaties van de motion control optimaliseren. Lexium 28 servo-aandrijvingen en Lexium BCH2 servomotoren, geoptimaliseerde servobundels voor compacte machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Netzspannung | 220V |
|---|---|
| Netzfrequenz | 50/60 Hz |
| Eingangsphasenzahl | 1 |
| Ausgangsphasenzahl | 3 |
| Max. Ausgangsfrequenz | 16Hz |
| Max. Ausgangsspannung | 240V |
| Nennausgangsstrom I2N | 7A |
| Max. abgegebene Leistung bei quadrat. Belastung bei Bemessungsausgangsspannung | 1.5kW |
| Max. abgegebene Leistung bei linearer Belastung bei Bemessungsausgangsspannung | 1.5kW |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Relative symmetrische Netzfrequenztoleranz | 0.05 |
| Relative symmetrische Netzspannungstoleranz | 0.1 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 1 |
| Anzahl der analogen Eingänge | 3 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 2 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 6 |
| Mit Bedienelement | 1 |
| Einsatz im Industriebereich zulässig | 1 |
| Einsatz im Wohn- und Gewerbebereich zulässig | 1 |
| Unterstützt Protokoll für TCP/IP | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für CAN | 1 |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS | |
| Unterstützt Protokoll für ASI | |
| Unterstützt Protokoll für KNX | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Unterstützt Protokoll für Data-Highway | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet | |
| Unterstützt Protokoll für SUCONET | |
| Unterstützt Protokoll für LON | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET CBA | |
| Unterstützt Protokoll für SERCOS | |
| Unterstützt Protokoll für Foundation Fieldbus | |
| Unterstützt Protokoll für EtherNet/IP | |
| Unterstützt Protokoll für AS-Interface Safety at Work | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet Safety | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS-Safety | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIsafe | |
| Unterstützt Protokoll für SafetyBUS p | |
| Unterstützt Protokoll für BACnet | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Industrial Ethernet | 0 |
| Anzahl der Schnittstellen PROFINET | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-232 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-422 | 2 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-485 | 1 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell TTY | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen USB | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen parallel | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen sonstige | 0 |
| Mit optischer Schnittstelle | |
| Mit PC-Anschluss | |
| Bremschopper integriert | 1 |
| 4-Quadrantenbetrieb möglich | |
| Art des Umrichters | Direktumrichter |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Höhe | 150mm |
| Breite | 55mm |
| Tiefe | 170mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LXM28AU15M3X |
|---|---|
| EAN | 3606480711817 |
| ETIM | EC001857 |
| ECLASS | eClass_10_AKE177014 |
| Weight | 1.2 kg |
| Weight (Package) | 1.5 kg |
Designations
220VAC 230VAC AC servo amplifier AC servo amplifier AC servo controller AC servo controller CANmotion CANopen Drive control Drive controller Lexium28 Motion Motion Control PLCopen Servo Controller Servo Motor Controller Servo amplifier Servo control Servo controller Servo converter Servo drive Servo drive controller Servo drive technology Servocontroller Servomotor controller
Login
No reviews found. Share your insights with others.















































