€200.25
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810030908 P/N: VW3M1C10R10 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M1C10R10 LXM28 IO PTI Anschlusskabel, 1m"
Schneider Electric LXM28 IO PTI Connection Cable, 1m
Schneider Electric VW3M1C10R10
EAN 3606480736001
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 28-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Dit is een voorgeassembleerde I/O en PTI snoerset. Het is uitgerust met een SUB-D 50-connector voor aansluiting van servoaandrijving en vrij uiteinde voor motorinterface. Het brengt digitale en analoge signalen over naar de servoaandrijving. Het is 1 meter lang. Het weegt 0.100kg. Dit accessoire is compatibel met alle Lexium 28-servoaandrijvingen. Lexium 28-servoaandrijvingen en Lexium BCH2-servomotoren zijn geoptimaliseerde servobundels voor compacte machines. Ontworpen voor geoptimaliseerde en kosteneffectieve kosten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anschluss 1 | sonstige |
|---|---|
| Kabeleinführung Anschluss 1 | |
| Anschlusstyp nach IEC 60320 | |
| Anschluss 2 | sonstige |
| Kabeleinführung Anschluss 2 | |
| Steckverbindersystem systemgebunden | |
| Ader-Zahl | |
| Leiternennquerschnitt | -mm² |
| Länge | 1m |
| Mantelmaterial | ohne |
| Temperaturbeständigkeit | -40°C |
| Nennstrom | -A |
| Nennspannung | 200V |
| Frequenz | 50Hz |
| Mantel-Farbe | sonstige |
| Spiralleitung | |
| Mit Schutzleiter | |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Ölbeständig nach EN IEC 60811-404 | |
| Mit Schnurschalter | |
| Außendurchmesser ca. | -mm |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Klasse | ohne |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Rauchentwicklung | ohne |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Abtropfverhalten | ohne |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Säureentwicklung | ohne |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M1C10R10 |
|---|---|
| EAN | 3606480736001 |
| ETIM | EC001576 |
| ECLASS | eClass_10_AAB665013 |
| Weight | 0.34 kg |
| Weight (Package) | 0.34 kg |
Designations
Appliance connection cord CEE extension CEE extension cable CEE extension cord Cable Cold device extension Cold device extension cable Connection cord Electric cable Euro extension Extension cable Flat cable Power cable Power cord Power supply cable Pre-assembled cable SCHUKO supply cord Small appliance cord Supply cord
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















