€1.51
% €2.70 (44.07% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034675 P/N: ZB5AZ009 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AZ009 Befestigungsflansch, Adapter, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, 30mm, für Hilfsschalter, LED-Modul"
Schneider Electric Mounting flange, adapter, Harmony XB5, plastic, 22mm, 30mm, for auxiliary contacts, LED module
Schneider Electric ZB5AZ009
EAN 3389110102215
Description
Este colar de fixação Harmony XB5 permite ligar cabeças XB5 com contacto ou blocos de luz. É feito de plástico. A unidade base para começar a montar as suas cabeças e corpos Harmony XB5.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbaudurchmesser | 22mm |
|---|---|
| Anzahl der einbaubaren Geräte | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AZ009 |
|---|---|
| EAN | 3389110102215 |
| ETIM | EC001020 |
| ECLASS | eClass_10_AKF044014 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Button Control device Illuminated push-button Indicator device Operating device Pushbutton Selector switch Signal lamp Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.





























