€240.14
% €429.59 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810035661 P/N: ZBYLEG503001 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYLEG503001 Beschriftungsfeld 500x300mm, zum Aufkleben, Beschriftung vorgefertigt"
Schneider Electric Labeling field 500x300mm, self-adhesive, pre-made inscription
Schneider Electric ZBYLEG503001
EAN 3606489755881
Description
L'etichetta consente di personalizzare il pannello di comando con qualsiasi etichetta desiderata per supportare le macchine e le operazioni.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | schwarz |
| Wörtlicher Aufdruck | sonstige |
| Sprache des Aufdrucks | sonstige |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Aufdruck | sonstige |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 500mm |
| Höhe | 300mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | 1 |
| Geeignet für Leuchtmelder | 1 |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Signalleuchte | 1 |
| Geeignet für Wahlschalter | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYLEG503001 |
|---|---|
| EAN | 3606489755881 |
| ETIM | EC000621 |
| Weight | 0.31 kg |
| Weight (Package) | 0.31 kg |
Designations
Button Control unit Designation Harmony Label Label carrier Labeling field Legend Legend field Marking Nameplate Pilot light Pushbutton Selector switch Sign Sticker Sticker Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























