€1.65
% €2.95 (44.07% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810035444 P/N: ZBY2101 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBY2101 Schildträger 30x40mm m. Leerschild z. Gravieren, für Ø 22 Geräte"
Schneider Electric Label holder 30x40mm with blank plate for engraving, for Ø 22 devices
Schneider Electric ZBY2101
EAN 3389110839968
Description
Il portaetichetta Harmony di Schneider Electric ha uno sfondo nero o rosso. È compatibile con Harmony XB4, XB5 e XB7. Questo portaetichetta permette di personalizzare l'unità di comando con un'etichetta incisa, in linea con il progetto approvato dal cliente.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | ohne |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | |
| Aufdruck ISO-Symbole | |
| Farbe | schwarz |
| Form | rechteckig |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | 22mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBY2101 |
|---|---|
| EAN | 3389110839968 |
| ETIM | EC000624 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0009 kg |
| Weight (Package) | 0.0009 kg |
Designations
Button Control device Control unit Illuminated pushbutton Indicator device Pushbutton Selector switch Signal lamp Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















