€2.06
% €3.68 (44.02% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810035675 P/N: ZBYP2101 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYP2101 Schildträger 30x40mm, ohne Schild, unbeschriftet, für Harmony 22mm"
Schneider Electric Label Holder 30x40mm, without plate, unmarked, for Harmony 22mm
Schneider Electric ZBYP2101
EAN 3606489756017
Description
Ce porte-étiquette sans étiquette vous permet de personnaliser l'unité de contrôle avec toute étiquette souhaitée pour soutenir vos machines et vos opérations. Il est compatible avec toutes les unités de commande ou de signalisation d'Harmony 22 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | weiß |
| Wörtlicher Aufdruck | sonstige |
| Sprache des Aufdrucks | sonstige |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Aufdruck | sonstige |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | |
| Geeignet für Leuchtmelder | |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | |
| Geeignet für Signalleuchte | |
| Geeignet für Wahlschalter |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYP2101 |
|---|---|
| EAN | 3606489756017 |
| ETIM | EC000621 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0011 kg |
| Weight (Package) | 0.0011 kg |
Designations
Button Control Unit Harmony Identification Indicator Light Label Label Label Holder Labeling Labeling Field Nameplate Push Button Selector Switch Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























