€3.09
% €5.53 (44.12% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810035670 P/N: ZBYM2303 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYM2303 Schildträger 30x40mm, mit Beschriftung START, für Harmony 22mm, aus Metall"
Schneider Electric Label Holder 30x40mm, with START Labeling, for Harmony 22mm, metal
Schneider Electric ZBYM2303
EAN 3606489755973
Description
Ce porte-étiquette sans étiquette vous permet de personnaliser l'unité de contrôle avec toute étiquette souhaitée pour soutenir vos machines et vos opérations. Il est compatible avec toutes les unités de commande ou de signalisation d'Harmony 22 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | weiß |
| Wörtlicher Aufdruck | Start |
| Sprache des Aufdrucks | Englisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Aufdruck | sonstige |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | |
| Geeignet für Leuchtmelder | |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | |
| Geeignet für Signalleuchte | |
| Geeignet für Wahlschalter |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYM2303 |
|---|---|
| EAN | 3606489755973 |
| ETIM | EC000621 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Button Control Unit Harmony Identification Identification Plate Indicator Light Label Label Label Holder Labeling Labeling Field Push Button Selector Switch Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















