€2.35
% €4.21 (44.18% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810035689 P/N: ZBYP2304 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYP2304 Schildträger 30x40mm, mit Beschriftung STOP, für Harmony 22mm"
Schneider Electric Label holder 30x40mm, with label STOP, for Harmony 22mm
Schneider Electric ZBYP2304
EAN 3606489756222
Description
Tilbehør til Harmony trykknapper. ZBYP2304 er et skilt i mørkegrå plast på 30x40 mm påtrykt teksten "STOP" i hvit farge. Skil tet passer til alle trykknapphoder for ø22 mm montasje i både metall og plast. Det er også mulig å designe egne skilt ved å v elge et blankt skilt og bruke Harmony designverktøyet. ZBYP2304 monteres uten bruk av verktøy ved å sette trykknapphodet i sk iltholderen og montere trykknappen i hullet. For å sikre at skiltholderen sitter rett, og ikke dreier rundt, er skiltholderen designet med to rette sider på begge sider i monteringshullet som passer med formen på trykknapphodet
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | weiß |
| Wörtlicher Aufdruck | Stop |
| Sprache des Aufdrucks | Französisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Aufdruck | sonstige |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | |
| Geeignet für Leuchtmelder | |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | |
| Geeignet für Signalleuchte | |
| Geeignet für Wahlschalter |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYP2304 |
|---|---|
| EAN | 3606489756222 |
| ETIM | EC000621 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0011 kg |
| Weight (Package) | 0.0011 kg |
Designations
Button Control unit Designation Harmony Indicator light Label Label holder Labeling Labeling field Labeling plate Push-button Selector switch Sign Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















