€60.80
% €108.77 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 1-2 Months
Art. No: WST8810033189 P/N: XVUZ400T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUZ400T Montageplatte auf Metall-Winkel, Harmony XVU, modular, 60mm, schwarz, Höhe 400mm, 24V ACDC, 110-240V AC"
Schneider Electric Mounting plate on metal angle, Harmony XVU, modular, 60mm, black, height 400mm, 24V ACDC, 110-240V AC
Schneider Electric XVUZ400T
EAN 3606480887147
Description
Ta płyta mocująca Harmony XVU współpracuje z jednostkami bazowymi DC i AC. Ta czarna płyta montażowa z słupkiem podtrzymującym jest przeznaczona jako akcesorium montażowe i mocujące do modułowej kolumny świetlnej. Umożliwia ona szybką i łatwą wymianę jednostek sygnalizacyjnych za pomocą prostych zacisków typu „push-in”. Ma średnicę 60 mm i wysokość 400 mm. Jest zgodna z normami CSA, UL i CE oraz posiada stopień ochrony IP32. Prosta modułowa konstrukcja ułatwia serwisowanie po instalacji, modyfikację i adaptację maszyn przez osoby niewyspecjalizowane
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rohrlänge | 400mm |
| Werkstoff | Metall |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUZ400T |
|---|---|
| EAN | 3606480887147 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.32 kg |
| Weight (Package) | 0.66 kg |
Designations
XVB XVM XVU compact signal station display illuminated column illuminated column light column light column lighting element signal element signal light signal station signal tower signal tower signaling status display traffic light warning light
Login
No reviews found. Share your insights with others.



























