€18.46
% €33.02 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Months
Art. No: WST8810033183 P/N: XVUZ04 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XVUZ04 Direktmontageplatte, Harmony XVU, modular, 4 x M4, 60mm, schwarz, IP65, 24V ACDC, 110-240V AC"
Schneider Electric Direct mounting plate, Harmony XVU, modular, 4 x M4, 60mm, black, IP65, 24V ACDC, 110-240V AC
Schneider Electric XVUZ04
EAN 3606480711572
Description
Stopka ta jest podstawą wieży sygnalizacyjnej. Pozwala użytkownikom na prostą instalację dzięki wtykowej podstawie.Posiada stopień ochorny IP65– odporność na uderzenia,kurz, wodę oraz wibracje - dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rohrlänge | 0mm |
| Werkstoff | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XVUZ04 |
|---|---|
| EAN | 3606480711572 |
| ETIM | EC001259 |
| SCIP | c06fce4f-aea2-46a5-aadb-0b38d1efbe3f |
| ECLASS | eClass_10_AKF052014 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
Compact signal station Indicator Light tower Lighting element Signal beacon Signal column Signal element Signal station Signal tower Signaling Status indicator Traffic light Warning light XVB XVM XVU
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























