€43.90
% €78.54 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810032032 P/N: XB5AS84W3B5 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB5AS84W3B5 Beleuchteter Not-Aus/Not-Halt-Schalter, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, LEDs weiß/rot, 1S+1Ö, 24V ACDC"
Schneider Electric Illuminated Emergency-Stop/Emergency-Stop Switch, Harmony XB5, Plastic, Antimicrobial, LEDs White/Red, 22mm, 1NC, 24V ACDC
Schneider Electric XB5AS84W3B5
EAN 3606489745615
Description
Ten przycisk awaryjnego zatrzymania / wyłączenia, nazywany również EMS (Emergency Machine Stop) lub EMO (Emergency Off), można łatwo zainstalować w standardowych otworach o średnicy 22 mm i podłączyć za pomocą prostych zacisków śrubowych. Ten przycisk awaryjnego zatrzymania / wyłączenia, nazywany również EMS (Emergency Machine Stop) lub EMO (Emergency Off), można łatwo zainstalować w standardowych otworach o średnicy 22 mm i podłączyć za pomocą prostych zacisków śrubowych Posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki wyraźnemu kolorowi i charakterystycznemu kształtowi grzybka o średnicy 40 mm jest on wyraźnie rozpoznawalny z daleka. Dzięki stopniowi ochrony IP65 jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. . Dzięki wyraźnemu kolorowi i charakterystycznemu kształtowi grzybka o średnicy 40 mm jest on wyraźnie rozpoznawalny z daleka. Dzięki stopniowi ochrony IP65 jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art der Entriegelung | Dreh-Entriegelung |
|---|---|
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Montageart | Einbau |
| Mit Beleuchtung | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | 24V |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Anschlussart Hilfsstromkreis | Schraubanschluss |
| Durchmesser der Kappe | 22mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB5AS84W3B5 |
|---|---|
| EAN | 3606489745615 |
| ETIM | EC002034 |
| ECLASS | eClass_10_ACN986011 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
Button Control Button Control Switch Emergency Off Emergency Stop Emergency Stop Button Emergency Stop Switch Harmony Indicator Light Knob Plastic Button Pressure Switch Push Button Pushbutton Selector Switch Signal Lamp Toggle Switch XB5
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























