€28.20
% €50.46 (44.11% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810035576 P/N: ZBY9W3B330 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBY9W3B330 Beleuchtbares Schild für Not-Aus/Not-Halt, 2 LEDs weiß/rot, 24V, EMERGENCY STOP"
Schneider Electric Illuminable Sign for Emergency Stop/Emergency-Stop, 2 LEDs white/red, 24V, EMERGENCY STOP
Schneider Electric ZBY9W3B330
EAN 3606489745387
Description
Ta okrągła etykieta zapewnia czytelne oznakowaniey urządzeń zatrzymania awaryjnego. Dostarczana jest w postaci gotowej do wygrawerowania z oznaczeniem odpowiednim dla pracy maszyny i jest kompatybilny z dowolnym standardowym 60-milimetrowym systemem zatrzymania awaryjnego lub wyłącznikiem Harmony.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | Not-Aus |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | Englisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Farbe | gelb |
| Form | rund |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Außendurchmesser | 60mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBY9W3B330 |
|---|---|
| EAN | 3606489745387 |
| ETIM | EC000624 |
| SCIP | 6b64d229-f954-4ab6-8e15-fee7e09c36cb |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Blank sign Command device designation plate Designation sign Designation sign for command devices Emergency stop Sign Emergency stop sign Indicator sign Insert sign Labeling material Labeling material for command devices Sign Sign for command devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.























