€587.58
% €981.75 (40.15% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810030325 P/N: VPL06N Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VPL06N Blindleistungsregler, PowerLogic, Stufenausgangskontakte 6, VL 6"
Schneider Electric Reactive power controller, PowerLogic, Step output contacts 6, VL 6
Schneider Electric VPL06N
EAN 3606480800108
Description
VarPlus logic to prosty i wydajny sterownik mocy do automatycznej korekty współczynnika mocy w celu utrzymania współczynnika mocy. Jest to prosty i inteligentny przekaźnik, który mierzy, monitoruje i kontroluje energię bierną. System jest dostarczany z funkcją łatwego uruchomienia, wykrywania i monitorowania rozmiaru kroku oraz różnymi alarmami. Przełącznika VPL06 można używać do 6 kroków w urządzeniach PFC
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anwendung | Netzqualität |
|---|---|
| Versorgungsspannung | 90V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Leistung | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 6A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 6A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-15 | 6A |
| Energieverbrauchsabsenkung | 0 |
| Absenkung Scheinleistung | 0kVA |
| Absenkung Blindleistung | 0kvar |
| Absenkung Netzspannung | 0V |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle Ethernet | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-232 | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-485 | 1 |
| Breite | 144mm |
| Tiefe | 59mm |
| Höhe | 144mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | VPL06N |
|---|---|
| EAN | 3606480800108 |
| ETIM | EC002758 |
| SCIP | fb1ad43d-1a69-4fc3-8936-92a443d1d0b3 |
| ECLASS | eClass_10_ACN774010 |
| Weight | 0.7 kg |
| Weight (Package) | 0.7 kg |
Designations
Automatic Compensation Capacitor Controller Logic PFC Controller PowerLogic Step management VarPlus Logic VarSet
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















































