€10,157.52
% €18,907.91 (46.28% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810030309 P/N: VLVAW3N03513AA Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VLVAW3N03513AA Kompensationsanlage Auto, PowerLogic PFC, 225kvar, LS, 400V, 50Hz"
Schneider Electric Compensation system auto, PowerLogic PFC, 225kvar, LS, 400V, 50Hz
Schneider Electric VLVAW3N03513AA
EAN 3606480594342
Description
Oplossing voor correctie van laagspanningskrachtfactoren, van de VarSet-familie, helpt boetes voor nutsbedrijven te elimineren. Om energie te besparen, de kapitaalkosten te verlagen en de CO²-uitstoot te verminderen door de compensatie van reactief vermogen van inductieve belastingen. Deze hardware is compatibel met software voor energiemanagement om te profiteren van de digitale stroominstallatie van IoT en een naadloze integratie met EcoStruxure Power mogelijk te maken. Slimme bewakings- en meetfuncties zijn beschikbaar voor veilige activiteiten. Om prestaties en onderhoud te optimaliseren, voor een breed scala aan toepassingen, commercieel of industrieel. Deze condensatorbank versie, geschikt voor netwerkspanning 400 tot 415V 50Hz, levert een reactief vermogen tot 225kvar. De compensatie wordt automatisch aangepast door de vermogensfactorcontroller van de VarplusLogic-familie. Het is ontworpen voor harmonische netspanning tot 4% of harmonische netstroom tot 10%, netwerk gedefinieerd als een laag verontreinigd harmonisch netwerk. Het VarSet-assortiment is gecertificeerd voor CE, IEC 61921, IEC 61439 deel 1 en IEC61439 deel 2. Het omvat condensatoren met een hoge levensverwachting uit de Varplus-familie, ontworpen volgens IEC831 deel 1 en IEC831 deel 2. En inclusief een slimme controller met modbus-communicatie RS485. De behuizing RAL7035 is een type voor wandmontage met een ingang aan de onderkant die wordt beschermd door een stroomonderbreker. De buitenafmetingen van het frame zijn 1000 mm breed, 300 mm diep, 1200 mm hoog en een maximaal productgewicht van 175 kg. Normaliter zijn de behuizingen IP31. Er zijn optionele kits beschikbaar om deze eenvoudig om te zetten in een IP54. Dit product is met name geschikt voor toepassingen voor vermogensfactorcorrectie met variabele of instabiele belastingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anwendung | Netzqualität |
|---|---|
| Versorgungsspannung | 400V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Leistung | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-15 | -A |
| Energieverbrauchsabsenkung | 0 |
| Absenkung Scheinleistung | 0kVA |
| Absenkung Blindleistung | 25kvar |
| Absenkung Netzspannung | 0V |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle Ethernet | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-232 | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-485 | 1 |
| Breite | 1000mm |
| Tiefe | 300mm |
| Höhe | 1200mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | VLVAW3N03513AA |
|---|---|
| EAN | 3606480594342 |
| ETIM | EC002758 |
| Weight | 137 kg |
| Weight (Package) | 137 kg |
Designations
PFC controller PowerLogic VarSet capacitors compensation system cos phi cosphi kvar lightly polluted networks power control power factor reactive current compensation reactive energy reactive power reactive power compensation reactive power control reactive power control reactive power controller stage adjustment stage control programs var
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















