€315.07
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035876 P/N: BMXDAI1602 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXDAI1602 Modicon X80-E/A-Modul, 16 digitale Eingänge, 24V AC/DC, positive oder negative Logik"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, 16 digital inputs, 24V AC/DC, positive or negative logic
Schneider Electric BMXDAI1602
EAN 3595863966800
Description
Deze discrete ingangsmodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod gemeenschappelijke ingangs-/uitgangs- en communicatiemodules, voedingen en racks voor Modicon M340 en Modicon M580. Dit product bestaat uit 16 discrete ingangskanalen en wordt geleverd met 24V AC/DC (positief of negatief). Dit product voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan werken bij temperaturen tussen 0°C en +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80-modules bieden één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Dit product is IP20-gecertificeerd en biedt 1124252 MTBF-uren. Deze discrete module heeft een gewicht van 0,115kg en afmetingen van 32x100x86mm. Deze module voldoet aan de behoeften van toepassingen in transport, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, stroomopwekking, energieën en chemicaliën, en datacenters. Dit product is gecertificeerd door CE, UL, CSA, RCM, EAC, UKCA, Merchant Navy en voldoet aan de normen EN 61000-6-5, EN 61850-3, EN 61131-2 type 1. Deze module is compatibel met Modicon M340 en Modicon M580 (Local or Remote I/O) PLC's met een 20-wegs kooi, schroefklem of verwijderbaar veerklemmenblok. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 24V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 24V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC/DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 16 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | 3mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | 19V |
| Art der Eingangsspannung | AC/DC |
| Art des Digitalausgangs | ohne |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | 19V |
| Art der Ausgangsspannung | AC/DC |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 10ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 33mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 150mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXDAI1602 |
|---|---|
| EAN | 3595863966800 |
| ETIM | EC001419 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
BMX Control Input Inputs Modicon Modicon X80 PLC PLC X80 X80 EA X80 I/O X80 I/O level X80 IO digital input digital inputs
Login
No reviews found. Share your insights with others.














































