€276.88
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035874 P/N: BMXDAI0805 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXDAI0805 Modicon X80-E/A-Modul, 8 digitale Eingänge, 200-240V AC"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, 8 digital inputs, 200-240V AC
Schneider Electric BMXDAI0805
EAN 3595864081595
Description
Deze discrete ingangsmodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod gemeenschappelijke ingangs-/uitgangs- en communicatiemodules, voedingen en racks voor Modicon M340 en Modicon M580. Dit product bestaat uit 8 ingangskanalen en wordt geleverd met 200 tot 240 V AC. Dit product voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan werken bij temperaturen tussen 0°C en +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80-modules bieden één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Hij heeft een externe zekering per kanaalgroep van het type 0,5A met snelle blaasbescherming. Dit product is IP20-gecertificeerd en biedt 1716885 MTBF-uren. Deze discrete module heeft een gewicht van 0,12 kg en afmetingen van 32x100x86mm. Deze module voldoet aan de behoeften van toepassingen in transport, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, stroomopwekking, energieën en chemicaliën, en datacenters. Dit product is gecertificeerd door CE, UL, CSA, RCM, EAC, UKCA, Merchant Navy en voldoet aan de normen EN 61000-6-5, EN 61850-3, EN 61131-2 type 1. Deze module is compatibel met Modicon M340 en Modicon M580 (Local or Remote I/O) PLC's met een 20-wegs kooi, schroefklem of verwijderbaar veerklemmenblok. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 200V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 200V |
| Versorgungsspannung DC | -V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 8 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | 10.4mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | 200V |
| Art der Eingangsspannung | AC |
| Art des Digitalausgangs | ohne |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | 200V |
| Art der Ausgangsspannung | AC |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 10ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 33mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 150mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXDAI0805 |
|---|---|
| EAN | 3595864081595 |
| ETIM | EC001419 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
BMX Control Input Inputs Modicon Modicon X80 PLC PLC X80 X80 EA X80 I/O X80 I/O level X80 IO digital input digital inputs
Login
No reviews found. Share your insights with others.














































