€1.06
% €1.89 (43.92% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035725 P/N: ZBZF33 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBZF33 Schildträger 30x50mm, ohne Schild, für Flush 30mm"
Schneider Electric Label holder 30x50mm, without label, for flush 30mm
Schneider Electric ZBZF33
EAN 3606481340641
Description
Il portaetichetta senza etichetta consente di personalizzare l'unità di comando con qualsiasi etichetta desiderata per supportare le macchine e le operazioni. È compatibile con qualsiasi unità standard di comando o segnalazione Harmony da 22 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 40mm |
|---|---|
| Höhe | 50mm |
| Lochdurchmesser | 22mm |
| Breite der Öffnung | 40mm |
| Höhe der Öffnung | 60mm |
| Farbe | schwarz |
| Form | rund |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBZF33 |
|---|---|
| EAN | 3606481340641 |
| ETIM | EC001032 |
| ECLASS | eClass_10_AKF047014 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (Package) | 0.003 kg |
Designations
Flat push buttons flat buttons flush installed flush mounted label holder recessed buttons recessed push buttons
Login
No reviews found. Share your insights with others.































