€1.87
% €3.34 (44.01% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035580 P/N: ZBYF2101 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYF2101 Schildträger 30x40mm, Schild schwarz rot, für Flush 30mm"
Schneider Electric Label holder 30x40mm, sign black red, for Flush 30mm
Schneider Electric ZBYF2101
EAN 3606481340627
Description
Il portaetichetta senza etichetta consente di personalizzare l'unità di comando con qualsiasi etichetta desiderata per supportare le macchine e le operazioni. È compatibile con qualsiasi unità standard di comando o segnalazione Harmony da 22 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | sonstige |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | sonstige |
| Aufdruck ISO-Symbole | |
| Farbe | schwarz |
| Form | rechteckig |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYF2101 |
|---|---|
| EAN | 3606481340627 |
| ETIM | EC000624 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.002 kg |
| Weight (Package) | 0.002 kg |
Designations
Flat push-buttons flat buttons flush-mounted label holder level-mounted recessed buttons recessed push-buttons
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















