€4.78
% €8.56 (44.16% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034724 P/N: ZB5FA2 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5FA2 Drucktaster, Frontelement, Harmony XB5F, Kunststoff, 30mm, schwarz, unbeschriftet, tastend"
Schneider Electric Push-button, Front Element, Harmony XB5F, Plastic, 30mm, Black, Unlabeled, Momentary
Schneider Electric ZB5FA2
EAN 3606481339058
Description
Ta 30. 5 mm główka do przycisku zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszyną. Ta 30 5 mm główka do przycisku zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszyną. Posiada właściwości antybakteryjne. Jest prosty w montażu i wymianie na kompatybilnych kompletnych modułach przycisków i blokach styków dzięki montażowi zatrzaskowemu. Jest wyraźnie rozpoznawalna z daleka dzięki wyraźnemu kolorowi. Jest odporny na wibracje, uderzenia, myjki wysokociśnieniowe i kurz dzięki stopniowi ochrony IP69, co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy w trudnych warunkach. Jest odporny na wibracje, uderzenia, myjki wysokociśnieniowe i kurz dzięki stopniowi ochrony IP69, co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | schwarz |
|---|---|
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 31mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Bauform des Knopfes | flach |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Beschriftet | 1 |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | grau |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5FA2 |
|---|---|
| EAN | 3606481339058 |
| ETIM | EC000221 |
| ECLASS | eClass_10_AKF028014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Actuating element Button head Command and signaling device Command device Double push-button Dual push-button Emergency stop button Emergency stop command device Front element for push-button Harmony Illuminated push-button Illuminated push-switch Illuminated push-switch Illuminated switch Mushroom button Mushroom push-button Mushroom push-pull switch Operating attachment Pendant switch Push-button Strike switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























