€4.04
% €7.22 (44.04% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034547 P/N: ZB5AV043 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AV043 Leuchtmelder, Frontelement, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, rot, für universelle LED, glatte Kalotte"
Schneider Electric Signal lamp, front element, Harmony XB5, plastic, 22mm, red, for universal LED, smooth dome
Schneider Electric ZB5AV043
EAN 3389110908107
Description
Ta głowica wskaźnika świetlnego z gładką soczewką Harmony XB5 ze zintegrowaną diodą LED jest czerwona Ta głowica do zintegrowanego wskaźnika świetlnego LED jest zaprojektowana tak, aby zapewnić trwałość bez konserwacji dla jasnego wskaźnika procesów i operacji maszynowych. Jest wyraźnie odróżnialna wizualnie z daleka dzięki wyraźnemu kolorowi soczewki, co umożliwia odczytanie złożonych stanów maszyn na pierwszy rzut oka. Jest odporny na uderzenia, pyły, wodę i wibracje dzięki IP66. Posiada plastikową maskownicę, dzięki temu idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dobrej odporności na czynniki chemiczne i/lub podwójnej izolacji elektrycznej. Został zaprojektowany tak, aby pasował do standardowego otworu 22 mm, zapewniając kompatybilność podczas instalacji w istniejących wcześniej maszynach. Szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 70°C pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der einbaubaren Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | rot |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Ausführung der Linse | hoch |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AV043 |
|---|---|
| EAN | 3389110908107 |
| ETIM | EC000223 |
| ECLASS | eClass_10_AKF029014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
-
Login
No reviews found. Share your insights with others.































