€36.59
% €65.45 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810034515 P/N: ZB5AS84W3B Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AS84W3B Beleuchteter Not-Aus/Not-Halt-Schalter, Frontelement, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, LED weiß/rot, 24V, Drehentriegelung"
Schneider Electric Illuminated emergency stop/emergency switch, front element, Harmony XB5, plastic, 22mm, LED white/red, 24V, twist release
Schneider Electric ZB5AS84W3B
EAN 3606489744977
Description
Ta główka przycisku awaryjnego zatrzymania / wyłączenia jest łatwa do łączenia z blokami stykowymi i instalowania w standardowych otworach o średnicy 22 mm. Ta główka przycisku awaryjnego zatrzymania / wyłączenia jest łatwa do łączenia z blokami stykowymi i instalowania w standardowych otworach o średnicy 22 mm Posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki wyraźnemu kolorowi i wyróżniającemu się czerwonemu, kwadratowemu przyciskowi o średnicy 32 mm jest on wyraźnie widoczny z daleka. Dzięki stopniom ochrony IP66 / IP67, IP69 / IP69K jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. . Dzięki wyraźnemu kolorowi i wyróżniającemu się czerwonemu, kwadratowemu przyciskowi o średnicy 32 mm jest on wyraźnie widoczny z daleka. Dzięki stopniom ochrony IP66 / IP67, IP69 / IP69K jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | rot/grün |
|---|---|
| Bauform der Linse | rund |
| Durchmesser der Kappe | 40mm |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Bauform des Knopfes | hoch |
| Geeignet für Beleuchtung | 1 |
| Mit Beleuchtung | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Geeignet für NOT-AUS | 1 |
| Art der Entriegelung | Dreh-Entriegelung |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AS84W3B |
|---|---|
| EAN | 3606489744977 |
| ETIM | EC001038 |
| SCIP | 6b64d229-f954-4ab6-8e15-fee7e09c36cb |
| ECLASS | eClass_10_AKF030014 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.09 kg |
Designations
Emergency stop Emergency stop button Emergency stop front element Emergency stop switch Emergency stop switch front element Emergency stop switch front element Emergency switch Enabling switch Mushroom key push-button Mushroom push button front element Mushroom push-button Mushroom push-button Mushroom push-pull switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























