€30.13
% €53.91 (44.11% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810034512 P/N: ZB5AS84W2B Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AS84W2B Not-Aus/Not-Halt-Schalter, Frontelement, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, rot, Drehentriegelung"
Schneider Electric Emergency Stop/Push-Pull Switch, Front Element, Harmony XB5, Plastic, 22mm, Red, Twist Release
Schneider Electric ZB5AS84W2B
EAN 3606489744946
Description
Ta główka przycisku awaryjnego zatrzymania / wyłączenia jest łatwa do łączenia z blokami stykowymi i instalowania w standardowych otworach o średnicy 22 mm. Ta główka przycisku awaryjnego zatrzymania / wyłączenia jest łatwa do łączenia z blokami stykowymi i instalowania w standardowych otworach o średnicy 22 mm Posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki wyraźnemu kolorowi i wyróżniającemu się czerwonemu, kwadratowemu przyciskowi o średnicy 32 mm jest on wyraźnie widoczny z daleka. Dzięki stopniom ochrony IP66 / IP67, IP69 / IP69K jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. . Dzięki wyraźnemu kolorowi i wyróżniającemu się czerwonemu, kwadratowemu przyciskowi o średnicy 32 mm jest on wyraźnie widoczny z daleka. Dzięki stopniom ochrony IP66 / IP67, IP69 / IP69K jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | rot/grün |
|---|---|
| Bauform der Linse | rund |
| Durchmesser der Kappe | 40mm |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Bauform des Knopfes | hoch |
| Geeignet für Beleuchtung | 1 |
| Mit Beleuchtung | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Geeignet für NOT-AUS | 1 |
| Art der Entriegelung | Dreh-Entriegelung |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AS84W2B |
|---|---|
| EAN | 3606489744946 |
| ETIM | EC001038 |
| SCIP | 6b64d229-f954-4ab6-8e15-fee7e09c36cb |
| ECLASS | eClass_10_AKF030014 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Emergency Push Button Emergency Stop Emergency Stop Switch Emergency Switch Enabling Switch Front Element Emergency Stop Switch Front Element for Emergency Stop Front Element for Emergency Stop Switch Front Element for Mushroom Push Button Mushroom Button Mushroom Key Button Mushroom Push Button Mushroom Push-Pull Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























