€16.23
% €29.04 (44.11% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034509 P/N: ZB5AS844 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AS844 Not-Aus/Not-Halt-Schalter, Frontelement, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, rot, Pilz 40mm, Drehentriegelung"
Schneider Electric Emergency Stop/Emergency Stop Switch, Front Element, Harmony XB5, Plastic, 22mm, Red, Mushroom 40mm, Twist Release
Schneider Electric ZB5AS844
EAN 3389110906929
Description
Ta czerwona głowica przycisku grzybkowego Harmony XB5, Emergency stop 40mm działa z mechanizmem zwolnienia przez obrót Ta głowica przycisku zatrzymania awaryjnego / wyłączenia, jest łatwo łączona z blokami stykowymi i instalowana w standardowych blokach stykowych o średnicy 22 mm i podłączana za pomocą prostych połączeń śrubowo-zaciskowych. Jest wyraźnie odróżnialny wizualnie z daleka dzięki wyraźnemu kolorowi i wydatnemu kształtowi grzybka 40 mm. Jest odporny na uderzenia, odporny na kurz, odporny na wodę i odporny na wibracje dzięki IP66 / IP67 / IP69 / IP69K. Posiada plastikową maskownicę, dzięki temu idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dobrej odporności na czynniki chemiczne i/lub podwójnej izolacji elektrycznej. Został zaprojektowany tak, aby pasował do standardowego otworu 22 mm, zapewniając kompatybilność podczas instalacji w istniejących wcześniej maszynach. Szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 70°C pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | rot |
|---|---|
| Bauform der Linse | rund |
| Durchmesser der Kappe | 40mm |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Bauform des Knopfes | hoch |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Beleuchtung | |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Geeignet für NOT-AUS | 1 |
| Art der Entriegelung | Dreh-Entriegelung |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AS844 |
|---|---|
| EAN | 3389110906929 |
| ETIM | EC001038 |
| ECLASS | eClass_10_AKF030014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Button Command Device Control Device Illuminated Pushbutton Indicator Device Push Button Selector Switch Signal Lamp Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.






























